• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@dawidoglaza.pl

Czym są instalacje interaktywne podczas targów?

Czym są instalacje interaktywne podczas targów?

Targi to miejsce prezentacji swoich produktów, często innowacyjnych. Do najpopularniejszych eventów tego typu z pewnością należy Mr.Olympia, czyli prezentacje dla osób związanych z branżą kulturystyczną. Impreza odbywa się co roku w Las Vegas i przyciąga dziesiątki tysięcy adeptów sportu. Zazwyczaj poprzedza zawody Mr.Olympia, czyli najbardziej prestiżowe pokazy kulturystyczne.

Jak wyglądają targi?

Po wejściu do hallu naszym oczom ukaże się kilkaset stanowisk reklamujących jakiś produkt. Zazwyczaj targi odbywają się w asyście osób, które pokazują na swoim przykładzie jak dany produkt zmienił ich życie, opowiadają o nim i go lokują. W wydaniu tradycyjnym targi są miejscem ogromnego ścisku, tłoku oraz ogólnego poruszenia.

Instalacje interaktywne podczas targów

A co, gdyby zamiast stanowisk z mnóstwem ulotek zaimplementować ekrany dotykowe z możliwością ręcznego przeglądania oferty / produktów / prezentacji? Z takich rozwiązań zaczyna korzystać coraz więcej firm organizujących targi. Choć na Mr.Olympia jeszcze tego nie ma, podejrzewamy (i krążą słuchy), iż w tym roku ta innowacja wejdzie w życie. To o wiele lepsze rozwiązanie od stanowisk z ulotkami, bo minimalizuje chaos i pozwala na sprawniejsze promowanie produktów.

Instalacje interaktywne to technologia przyszłości. Podejrzewamy, że wkrótce każde wielkie wydarzenie będzie się odbywać przy ich użyciu, bo to komfortowe, proste i pożądane rozwiązanie.

 

 

Udostępnij:

Zobacz