• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@dawidoglaza.pl

Nowoczesna prezentacja produktu - czyli jaka?

Nowoczesna prezentacja produktu - czyli jaka?

Ulotki i katalogi reklamowe do niedawna były dostępne jedynie w formie papierowej, bądź prostego e-ebooka w formacie .pdf. Dzisiaj, w dobie korzystania z urządzeń mobilnych i ogólnej cyfryzacji, prezentacja produktu możliwa jest poprzez interaktywność, a więc przeobrażenie tradycjonalizmu w innowacyjność.

Czym są aplikacje interaktywne?

To oprogramowanie, które tworzy się na potrzeby urządzeń mobilnych. Wyobraźmy sobie sytuację, że idziemy ulicą i wręcza się nam ulotkę reklamową. Zazwyczaj zerkamy na nią i jeśli nas zainteresuje - korzystamy z usługi firmy. Wyobraźmy sobie teraz 20 takich ulotek w naszych rękach. Czy mamy czas je przeglądnąć? Nie. Jaka z tego konkluzja? Skoro wszyscy korzystamy z urządzeń mobilnych (smartfon), to wygodniej będzie nam przejrzeć ulotkę bezpośrednio na ekranie dotykowym w momencie, gdy będziemy mieć na to czas.

Nowoczesna prezentacja produktu - interaktywny katalog

Lepszym od ulotek rozwiązaniem będzie zdecydowanie aplikacja interaktywna, która pozwoli nam na przeglądnięcie katalogu na ekranie naszego smartfona. Z takich rozwiązań zaczynają korzystać agencje marketingowe, które usprawniają tym samym promocję, a co więcej - oszczędzają sporo pieniędzy na firmach drukarskich, które za pakiet 100 ulotek często żądają powyżej 100 złotych. Taka reklama jest także efektywniejsza.

Aplikacje interaktywne to doskonały sposób na reklamę. Uważamy, że warto się podjąć takiej inwestycji.

 

 

Udostępnij:

Zobacz