• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@dawidoglaza.pl

Aplikacje interaktywne - rozwiązanie dla firm?

Aplikacje interaktywne - rozwiązanie dla firm?

Zapewne znacie wiele agencji interaktywnych, które specjalizują się w tworzeniu oprogramowań dla firm. Zazwyczaj są to aplikacje na urządzenia mobilne i związane są ze stroną internetową / platformą e-commerce do maksymalizowania poziomu sprzedaży i tworzenia kolejnych kanałów dostępu. Kto potrzebuje takich aplikacji i które z nich są najpopularniejsze?

Czym są aplikacje interaktywne?

To oprogramowanie, które ma pomóc dotrzeć klientom do firmy / strony internetowej / platformy e-commerce. W przypadku tej ostatniej grupy mowa o skryptach na urządzenia mobilne, które usprawniają sprzedaż i pozwalają na finalizowanie transakcji z poziomu niewielkiego urządzenia.

Najpopularniejsza aplikacja - stacjonarna

Jeśli bywacie w bankach, to zapewne kojarzycie urządzenie tuż przy wejściu, które umożliwia Wam wydrukowanie numerku i oczekiwanie na swoją kolej na poczekalni. To aplikacja interaktywna zbudowana na bazie ekranu dotykowego, który nie tylko usprawnia proces oczekiwania w kolejce, ale prowadza w szeregi współpracowników porządek, który przekłada się na efektywność w pracy.

Rozwiązanie dla firm?

Duże firmy dla usprawnienia funkcjonowania powinny wprowadzać aplikacje interaktywne. Choć są one drogie, to zwracają się w postaci większego zainteresowania, sprawniejszej obsługi klienta, a finalnie- większego zysku.

Co sądzicie o aplikacjach interaktywnych? Wprowadziliście już takie rozwiązanie w swojej firmie? Piszcie odpowiedzi pod tematem.

 

Udostępnij:

Zobacz