• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@dawidoglaza.pl

Czym są multimedialne targi?

Czym są multimedialne targi?

Ekrany dotykowe są coraz popularniejsze i nawet w trakcie targów implementuje się je w obiekcie, aby jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej promować, a także porównywać jedne produkty z drugimi. Jeśli kiedykolwiek mieliście przyjemność uczestniczenia w targach to wiecie, że zazwyczaj opuszcza się je z kilogramami makulatury, a więc ulotek. Wykorzystanie ekranów multimedialnych minimalizuje konieczność drukowania reklamówek, bo konsumenci poprzez dotyk mogą samemu zapoznać się z ofertą.

Mniej chaosu, więcej merytoryki

Na targach zwykle promuje się swoje produkty i przedstawia innowacyjne technologie. Zazwyczaj stoi się przy stanowisku i pokazuje możliwości promowanego produktu. Wykorzystanie do tego celu ekranów dotykowych będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie musimy zbyt wiele tłumaczyć klientom, gdyż sami w krótkim czasie odnajdą wartościowe informacje na ekranie. Multimedialność podczas targów to ekrany podzielone na kilka sekcji i pod wyznaczoną ich częścią znajdują się ulotki w wersji papierowej. Odwiedzający ma możliwość poznania produktu w formie filmu, infografiki lub projektu.

Przyszłość ekranów rodzi się na naszych oczach

Już nie tylko urzędy państwowe i duże spółki wykorzystują ekrany do promowania swoich usług / produktów, a coraz więcej instytucji. Jako, że targi zazwyczaj organizowane są przez samych producentów promowanych produktów, piszemy nie o zmowie, a najlepszym sposobie wykorzystywania ekranów. 

 

Udostępnij:

Zobacz